Czechy, Czechy

Hotel: Orea Spa Hotel San Remo

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

****

Region:

Czechy/Karlove Vary

Opis:

Orea Spa Hotel San Remo znajduje się w spokojnej części Mariańskich Łaźni; jest to około 20 minut spacerem od głównej kolumnady ze Śpiewającą Fontanną. W pobliżu hotelu znajdują się korty tenisowe i strażnica Hamelika.

Wyposażenie:

Serdecznie zapraszamy naszych gości do łącznie 47 pokoi. Na poszczególne piętra można się bezproblemowo dostać za pomocą windy bądź schodami. W skład wyposażenia wchodzą restauracja, jadalnia, bar i serwis pokojowy. Bogate wyposażenie hotelu oraz znajdujący się na jego terenie ogród umilą Państwa pobyt. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu. Przejażdżki rowerowe są doskonałym sposobem na poznanie okolicy. Zapraszamy do skorzystania ze znajdującej się na miejscu wypożyczalni rowerów (odpłatnie).

Pokoje:

Wszystkie pokoje dysponują łazienką. Istnieje możliwość dostawki. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są telefon, telewizor i Wi-Fi. Do wyposażenia łazienek należą prysznic i jacuzzi. W łazienkach znajdują się suszarka do włosów i szlafroki. Obiekt oferuje pokoje dla niepalących.

Oferta sportowo-rozrywkowa:

Obiekt posiada basen kryty. Taras doskonale nadaje się na chwilę wytchnienia. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. W czasie wolnym poza spa i sauną zapraszamy również do skorzystania z roweru / roweru górskiego, salonu piękności i zabiegów masażu (za dodatkową opłatą).

Wyżywienie:

Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowane warianty żywieniowe. Dostępne opcje to wyżywienie częściowe i wyżywienie pełne. W ofercie gastronomicznej znajdują się śniadanie, obiad i kolacja. Copyright GIATA 2004 - 2020. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów