Czechy, Czechy

Hotel Hotel Star 4, 5

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: CZSNOW - CZBELOKLEST100002
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Loucna pod Klinovcem

Kraj:

Czechy

Położenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Star 4 i budynek sąsiedni Hotel Star 5 znajdują ok. 3 km od centrum miejscowości Loučná pod Klínovcem. Najbliższy teren narciarski oddalony jest o ok. 500 m, natomiast przystanek autobusowy dla narciarzy jest ok. 100 m od obiektu.

Wyposażenie:

Tradycyjne hotele wyposażone są w recepcję, windę (tylko w Hotelu Star 4), Wi-Fi, restaurację, kawiarnię, bar, pokój telewizyjny, pokój do zabaw dla dzieci, taras (w zależności od warunków pogodowych) i pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego w piwnicy.Do Państwa dyspozycji jest także strefa wellness (za opłatą) z sauną, jacuzzi, ofertą masaży, a także strefą fitness.

Wyżywienie:

W cenę wyjazdu wliczone jest śniadanie. Posiłki serwowane są w Hotelu Star 4.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoŁóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Korzystanie ze strefy wellness (wg info. na miejscu)Studio fitnessTenis stołowy

Płatne na miejscu:

Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (ok. 90,- Kč/ dzień, bez karmy)

Ważne wskazówki:

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój:

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem, TV i telefonem łazienka z prysznicem i WC Wi-Fi

Pokój 3-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z 3 miejscami do spania, TV i telefonem łazienka z prysznicem i WC Wi-Fi

Pokój 4-osob., prysznic/WC, HB:

pokój z 4 miejscami do spania, TV i telefonem łazienka z prysznicem i WC Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Oberwiesenthal (ok. 5 km), Cranzahl (ok. 20 km)Przelot: Praga (ok. 120 km), Drezno (ok. 150 km), Lipsk/Halle (ok. 170 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie. Ze względu na obecną sytuację gwarantujemy dodatkowo na wszystkie nowe rezerwacje prawo do bezpłatnej rezygnacji aż do 30.09.2020. Prawo obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem i dotyczy nowych rezerwacji dokonanych po 20.03.2020. Warto skorzystać i z radością czekać na przyszły sezon!

Informacje dotyczące płatności:

W przypadku nowej rezerwacji, zaliczkę należy uiścić bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. Oczywiście nie tracą Państwo tym samym prawa do bezpłatnego anulowania rezerwacji, ponieważ w przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrócimy Państwu wpłacone środki.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec:

Maks. wysokość: 1244 mMin. wysokość: 763 mWys. miejscowość: 865 mWyciągi łącznie: 23Orczyki: 15Krzesełka: 7Gondole: 1Trasy łącznie: 47 kmTrasy zielone/niebieskie: 23 kmTrasy czerwone: 18 kmTrasy czarne: 6 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów